Gerda zamek zamykanie

Wynajmujesz mieszkanie na wynajem długo- albo krótkoterminowy? Czy zastanawiasz się czasem jak jest ono eksploatowane? Czy lokatorzy nie zalali go albo czy nie wzrosło znacząco zużycie prądu? A może musisz jeździć na drugi koniec miasta czy wręcz do innego miasta tylko po to żeby przekazać klucze nowym lokatorom? Albo czy martwisz się czy nie wchodzą tam osoby niepowołane? Stresu związanego z wynajmem jest sporo i może pojawić się wiele powodów do zmartwienia.

Nasza instalacja może zostać zrobiona także w mieszkaniu na wynajem i bardzo ułatwić i usprawnić zarządzanie nieruchomością, aby przynosiła ona jak największy zysk bez generowania zbędnych kosztów w dłuższym okresie.

Właściciel może monitorować poziom zużycia energii elektrycznej czy temperaturę w mieszkaniu. Można zdalnie odłączyć odbiorniki czy zmniejszyć ogrzewanie jeśli mieszkanie stoi przez pewien czas puste, co znacząco przekłada się na oszczędności.

Zarządzany zdalnie zamek może być dostępny dla lokatorów tylko na czas wynajmu, bez potrzeby dorabiania zagubionych czy zapomnianych kluczy.

Zamek slider
Zamek slider

Przy wejściu może zostać zainstalowana bezprzewodowa kamera, dzięki której wpuścisz tylko najemców, a nie przygodnych ludzi.

Można w mieszkaniu zamontować czujniki zalania, ruchu, dymu i wiele innych, które zabezpieczą mieszkanie kiedy jest intensywnie wykorzystywane, ale także kiedy stoi puste. Albo powiadomi jeśli najemcy postanowią zacząć palić w lokalu papierosy wbrew ustalonemu wcześniej regulaminowi.

Zainstalowanie czujników ruchu, automatycznych wyłączników światła czy nowoczesnego oświetlenia podniesie standard mieszkania i zwiększy jego atrakcyjność dla wynajmujących.

Poprzez system monitorowania i pomiaru zużycia energii możesz rozliczać się z lokatorami za krótki okres, albo oszacować zużycie energii przez lokatorów, aby lepiej dostosować ofertę i mieć wgląd w swoje koszty. Nasz system może monitorować całkowite zużycie energii w mieszkaniu, zużycie energii przez poszczególne odbiorniki, a nawet sterować nimi zdalnie i włączać i wyłączać je kiedy nie są potrzebne.

Możesz mierzyć zużycie energii w każdym okresie wynajmu, albo sterować urządzeniami zdalnie.

Możliwości poprawienia komfortu wynajmowania twojego mieszkania są bardzo duże, możemy spełnić wiele nawet niezbyt oczywistych oczekiwań. Chętnie spotkamy się i porozmawiamy o możliwościach i korzyściach płynących z instalacji, odpowiemy na pytania i zaprezentujemy listę dostępnych modułów.

Wypełnij formularz, a z przyjemnością się z tobą skontaktujemy, odpowiemy na pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.