Instagram podziękowanie

Dziękuję że wchodzisz na moją stronę z Instagrama. To dla mnie podwójne wyróżnienie. Raz że decydujesz się odwiedzić moją stronę, a po drugie – może nawet ważniejsze, że moje posty na Instagramie w jakiś sposób zaintrygowały cię do odwiedzin.

Dziękuję ci że nas odwiedzasz, specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kilka niespodzianek.

Możesz od razu przejść na stronę główną, na blog lub do sklepu, ale mam dla ciebie specjalny prezent na dole strony.

Dlatego wybierz – czytaj dalej albo:

Hasłem przewodnim aak.pl jest “Oswajamy technologię dla ciebie”

Dlatego dla ciebie my wybieramy ciekawe produkty

W obecnych czasach wybór produktów jest tak wielki, że bardzo trudno się zdecydować na coś konkretnego. Tym bardziej że większość testów jest w jakiś sposób ustawiana, choćby dlatego że pojawiają się tam firmy, które płacą za opisanie ich produktów. A są firmy, które nie starają się reklamować, a tworzą produkty dobre, a czasem lepsze niż te, w których część ceny stanowi koszt reklamy.

Dlatego na naszej stronie w dziale o gadżetach i testach, a także w sklepie opisujemy najciekawsze naszym zdaniem produkty, które sami kochamy i z których korzystamy. Sklep nie jest tworzony przypadkowo, żeby sprzedawać. Systematycznie dodajemy tam to co uważamy za najlepsze w swojej klasie.

Mądre technologie które pomagają lepiej żyć

Od lat pracujemy z nowymi technologiami. Testujemy je na sobie i na naszych najbliższych. Sprawdzamy co się sprawdzi i co warto wybrać z szerokiej oferty na rynku.

Obecnie mamy bardzo dużo możliwości aby ułatwić życie, zapewnić bezpieczeństwo sobie, rodzinie, najbliższym, usprawnić pracę, oszczędzić energię, czas, pieniądze. Ale tych możliwości jest tak wiele, że można się w tym pogubić. Dlatego z przyjemnością będziemy twoim partnerem w drodze do lepszego życia. Porozmawiamy, pokażemy ci możliwości, razem wybierzemy to co będzie najlepsze dla ciebie.

Oferujemy konsultacje w zakresie doboru sprzętu, konfiguracji i instalacji szeroko pojętego “inteligentnego domu”. Czyli wszystkich usprawnień domowych, które możesz wdrożyć na etapie projektowania, budowy czy już dawno mieszkając u siebie.

Bezpieczny senior dzięki nowym technologiom

Moim osobistym celem jest poprawienie jakości życia osób starszych i chorych. Na bazie osobistych doświadczeń opracowuję ułatwienia dla takich ludzi, które pomogą im żyć wygodniej, bezpieczniej i bardziej komfortowo. I wprowadzam to do firmy, aby móc je wdrażać dla waszych rodziców i bliskich, jak robię to dla moich bliskich.

Integracje to przyszłość

Obserwując rozwój technologii przez lata stwierdzam że przyszłością są integracje wszystkiego z wszystkim. Podobnie jak ludzie wygrają na rynku te systemy które będą otwarte na współpracę z innymi. Bo chcemy mieć wybór, chcemy używać tego co lubimy, ale chcemy też żeby wszystko ze sobą współgrało. Żeby nie gubić się w koszyku pełnym pilotów, albo nie mieć na telefonie trzydziestu różnych aplikacji do gaszenia światła.

Dlatego wybieramy starannie te rozwiązania, które są otwarte na integrację. Testujemy je ze sobą i sprawdzamy co najlepiej działa. A kiedy jesteśmy pewni, że możemy to zaoferować, dopiero wprowadzamy do oferty. Dlatego kiedy zamówisz indywidualną konsultację, spotkamy się fizycznie czy wirtualnie i przedyskutujemy dostępne możliwości.

Wsparcie w obsłudze

Naszych klientów nie zostawiamy samym sobie, kiedy już otrzymają rozwiązania. Wiemy że technologia jest czasem zawodna. Nawet najlepsze rozwiązania są tak skomplikowane że ich producenci nie mogą przewidzieć wszystkich opcji. Dlatego pomagamy rozwiązywać problemy.

Przygotuj fakturę albo dane logowania w sklepie, będzie nam łatwiej dobrać rodzaj pomocy.

Blog

Blog jest sposobem dzielenia się swoimi przemyśleniami. Nie tylko na temat technologii, bo technologia jest tylko częścią naszego życia. A ja chciałbym, żeby technologia nam pomagała lepiej żyć we wszystkich obszarach. Dlatego na blogu opisuję połączenie technologii z życiem. A ponieważ socjologia i psychologia jest jednym z moich koników, więc staram się łączyć ze sobą te dziedziny.

Niespodzianka specjalnie dla ciebie

W podziękowaniu za to że dotarłaś czy dotarłeś aż tutaj – przez mój profil na Instagramie i udało ci się przebrnąć przez ten całkiem długi tekst, mam dla ciebie niespodziankę. Kod zniżkowy do sklepu tylko dla moich instagramowych czytelników i obserwatorów.

INSTAAK2019

Wpisz powyższy kod przy zakupach w sklepie, a dostaniesz 5% zniżki na zakupy. A jeśli podasz go przy konsultacji, dostaniesz 10% zniżki na instalację i konfigurację systemu.

Jeszcze jedno – zapisz się na newsletter aby być na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić nowości w produktach, promocji w sklepie dostępnych tylko dla subskrybentów, a także inspirujących artykułów na blogu.