Przy montażu zamka Teede by Gerda dokonujemy wymiany wkładki na specjalną wkładkę Gerda SLR, która współpracuje z zamkiem i jest wkładką bezpieczną, to znaczy można ją otwierać kluczem jednocześnie z obydwu stron. W przypadku zamka Nuki polecamy certyfikowaną wkładkę Cisa Tekno.

Wiele wkładek nie umożliwia otwierania drzwi kiedy z drugiej strony w zamku jest klucz, a zatem bardzo ważne jest aby wymienić wkładkę na kompatybilną z zamkiem.

Aby dobrze dobrać nową wkładkę, należy wymierzyć obecną i przysłać wymiary. W przypadku zamka Teede by Gerda mamy dwa rodzaje wkładek, które pasują do większości zamków, więc można samodzielnie dopasować wymiar.

Aby zamówić właściwą wkładkę, proszę o podanie wymiarów wew i zew w mm.

Bardzo ważne też jest, czy wkładka ma zębatkę, czy popychacz. Proszę podać także tą informację.

Ważne

Zamek Teede by Gerda, Nuki lub Somfy może być łatwo zamontowany w drzwiach otwieranych do wewnątrz posiadających standardową europejską wkładkę.

W przypadku drzwi otwieranych na zewnątrz, musi być zachowany odstęp między zamkiem a futryną:

Zamki Teede by Gerda i Somfy posiadają wkładkę w zestawie. Do zamka Nuki można zamówić wkładkę Cisa Tekno z bezpiecznym sprzęgłem w naszym sklepie. Wkładka dostępna jest w dwóch opcjach. Z możliwością włożenia klucza z obydwu stron, lub z bolcem pod gałkę. Obydwie wersje działają z zamkiem Nuki.

Wymiana wkładki w drzwiach

Wymiana wkładki w drzwiach

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres sklep@aak.pl

Jeśli zainteresował cię któryś produkt, kup go w naszym sklepie.

4.5/5 - (2 votes)